FAIL (the browser should render some flash content, not this).
  SERPİN MANYAS KAPLICALARI

Balıkesir ilinin şirin bir ilçesi olan Manyas'ta Ilıcabaşı Mevkiinde bulunan, İstanbul'a 270 Km (feribot ile 1 saat 45 dakika ) uzaklıkta bulunan, yemyeşil doğası ve bozulmamış zengin bitki örtüsü ile Türkiye'nin akciğerlerinden olan cennet gibi bir doğada bulunan tesisi, özellikle Mucize Su adı ile anılan bir çok hastalığa şifa olan bir kaplıcanın da merkezidir.

Apart Suit Daireler:
65 m²  alana sahip, yatak odası, salon ve gömme banyodan oluşan dairelerde; televizyon, buzdolabı, amerikan mutfak ve 4 kişinin rahatlıkla kullanabileceği şekilde mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır.

İkiz Ahşap Evler:
98 m² alana sahip ve dubleks olan evlerimizde klima, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon, mikrodalga fırın, jakuzili geniş banyo, veranda ve otantik ahşap mobilyalar ile dizayn edilmiş olup 2 oda + 1 salon ve 2 adet wc bulunmaktadır. Mutfak içinde 6 kişilik mutfak araç ve gereçleri mevcuttur.

Müstakil Ahşap Villalar:
148 m²  ve dubleks olan evlerimizde salon, mutfak, buzdolabı, bulaşık makinesi, 2 televizyon, mikrodalga fırın, klima, jakuzili geniş banyo, ebeveyn yatak odası, genç odası, oturma odası, 2 balkon, 2 wc ve veranda bulunmaktadır. Müstakil ahşap evler 6 kişilik dizayn edilmiştir.