FAIL (the browser should render some flash content, not this).
  MÜMKÜNLER BELDESİ

Fethiye Kemer Uğurlu Köyü Erendibi Mevkiinde 4000 m²' lik geniş bir alan üzerinde, tabiat harikası doğal güzellikler içerisinde, serin dağ esintisi, bol oksijeni, ağaçlar ve kuş sesleri eşliğinde akan Eşen çayının huzurlu, dinlendirici ortamında konuklarına aile ortamını tatilde..

30 kişilik açık ve kapalı restaurant'ında sabah kahvaltısı tarif edilemez... Sabahları köy yumurtası, taze süt, peynir, ve taptaze meyvelerden yapılmış reçeller ile güne başlamanın zevkini tadacaksınız... Sıcak yaz günlerinde serin dağ esintisinin yamaçlarında leziz Türk mutfağı, açık büfesi ile öğle yemeklerinizi dere kenarında, akşam yemeklerinizi ise güzel bir müzik eşliğinde havuz başında tatmaya devam edebilirsiniz...

Tesisimizdeki 10 adet Bungolov evler birbirinden bağımsız olup bol ağaçlıklı ve ferah bir alana yayılmıştır. Evlerimiz ortalama 20 m² genişliğinde, içinde isteğe göre bir adet çift kişilik veya tek kişilik iki adet yatak mevcuttur. Ayrıca 24 saat sıcak su, tuvalet ve ısı yalıtımı bulunmaktadır.

Tatilinizi daha da eğlenceli kılabilmek için düzenleyeceğimiz animasyonların dışında gün boyu müzik yayını, büyük ekran televizyon, uydu yayını, futbol, basketbol, badminton, sabahları havuz başında aerobik, step ve su jimnastiği, briç, okey, tavla, hamak, büyük su tabancalarıyla su savaşı, dart, derede balık tutma ve botla gezi yapılmaktadır. Çocuklarınız için ise çocuk havumuz mevcuttur.

My Nature, Saklıkent'e 22 km, Kelebekler Vadisi'ne 40 km, Yakapark'a 5 km, Ören'e 20 km, Kalkan'a 45 km, Kaş'a ise 1 saat uzaklıkta merkezi bir konumdadır. Beldemizde ister karlı dağların yamaçlarında güneşlenmenin tadına varın, ister günboyu süren animasyonlarla eğlenmenize bakın, isterseniz de alın elinize oltanızı haydi balığa...